BİZ KİMİZ?

1975 yılında LENA saat unvanıyla İstanbul'un Karaköy ilçesinde şahıs firması olarak saat sektöründe ticari hayatına başlayan firmamız, 2010 yılında Yaren Makine. San. Tic.Ltd. Şti. Unvanıyla kurumsallaşma sürecine girmiştir. Müşterilerine "kaliteyi ucuza sunma" düşüncesiyle Meydan ve Kule Saatleri sektöründe üretim hizmetini en rasyonel şekilde gerçekleştiren şirketimiz yurt içi ve yurtdışına yapmakta olduğu projeler ile ülke ekonomisine katkı sağlamanın haklı gurunu yaşamaktadır.

hakkımızda

25 yılı aşkın süredir Kule ve Meydan saatleri sektöründe çalışmanın avantajlarını ve edindiğimiz tecrübeyi kullanarak ürettiğimiz ve ihracatını yaptığımız ürünlerle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İş ortaklarımızın önem verdiği değerlerden birinin "kalite" olduğunu ve sağladığımız tüm hizmetlerin bu değer eksenli olması gerektiğini biliyoruz.

Misyonumuz..

Misyonumuz üretim hizmetini gerçekleştirdiğimiz merkezi zaman kontrol sistemlerinde Türkiyenin dışa bağımlılığını asgari düzeye indirmek ve üretim sürecini en basit, en anlaşılır şekliyle sunmak, bunun yanında gerektiğinde de ihtiyaçlarınızı çok spesifik noktalarda karşılayabilmektir.